Bodrium Rezervasyon

İletişim

spa-detaymaskespa-ciceklerspa-malzememalzemelerspa-icmekan
CİLT BAKIMI

Daha canlı, daha sağlıklı ve pürüzsüz bir cilt için kendinizi ödüllendirin... Günün akışında stres ve yoğunluktan dolayı ihmal edilen bakımlardan biri de cilt bakımıdır. And You SPA’da hem cildinize yapılacak bakım ile sağlıklı bir görünüm sunuyor hem de cildinizin ihtiyaçlarını özenle karşılarken, cildinize parlaklık ve canlılık kazandırıyoruz. Her cilt tipine uygun krem ve bakım ürünlerimizle yenilenmenin, pürüzsüz ve taze bir görünümün rahatlığına kavuşmaya hazır olun! Profesyonel ekibimiz tarafından yapılan cilt bakımı ile kendinizi daha iyi hissedecek ve sağlıklı hissetmenin huzurunu yaşayacaksınız. And You SPA’da canlılık kattığımız her güzelliğin cildini dengede tutuyor, cilt güzelliğinizi önemsiyoruz. Merkezimizde bulunan bakım çeşitleri: Temel cilt bakımı, anti aging, kolajen, oksijen terapisi, akne tedavisi gibi uygulamalar yapılmaktadır.

 • Sauna
  malzemeler
  sauna ve kadın
  sauna bekleme alanı
  SAUNA
  Beden ve ruh sağlığınıza pozitif bir etki eden sauna, kendinizi iyi hissetmeniz için mükemmel bir deneyim sağlayacak. Uygun bir sıcaklıktaki alanda vakit geçirdikten sonra soğuk suyla alacağınız bir duş, kan dolaşımınızın da düzenlenmesine etki eder. Sauna, vücudunuzdaki toksinlerden arınmanıza yardımcı olurken, yenilenme ve huzur sağlar.
 • Buhar
  buhar odası detay
  BUHAR ODASI
  Zaman içinde gelişen uzun soluklu işler ve gündelik hayat içinde var olan yorgunluğunuzu alıp, sizi dinlendirmek için tasarlanan odalardır. Buhar odası bakımıyla kaslar ve eklem noktalarının ağrıları giderilirken; cilt derinlemesine temizlenir, vücudunuzdaki toksinler rahat bir şekilde arınır ve kendinizi iyi hissetmeniz sağlanır.
 • hamam detayı
  hamam gırısı
  hamam genel gorunum
  TÜRK HAMAMI
  Temizlik ve suya odaklı kullanım yapısı ile Roma ve Fin hamamları gibi birçok alternatif karşısında günümüze kadar hep önde olmayı başarmıştır. Buharlı ambiyansı içinde bedeninizin yeniden var olmasını sağlarken, stresten kurtulacak ve ruhunuzu dinlendireceksiniz. Türk Hamamı, doğal yoldan cilt ve vücut bakımı yapabileceğiniz; rahatlayarak ve keyifli vakit geçirebileceğiniz geleneksel yerlerimizdendir.

FİTNESS

And You SPA’da bedeniniz ve ruhunuz rahatlatmanın keyfini yaşarken aynı zamanda vücudunuzu sağlıklı ve dinç tutabilirsiniz. And You SPA merkezimiz içerisinde bulunan Fitness salonunda, profesyonel ekibimiz eşliğinde ister günlük spor alışkanlığınızla, ister alışılmışın dışında kişiye özel programlarımızı uygulayarak hem bedeninizdeki gizli gücü açığa çıkarabilir hem de sağlıklı bir yaşama merhaba diyebilirsiniz.

 • http://bodrium.com.tr/sites/default/files/18.jpg
 • http://bodrium.com.tr/sites/default/files/27.jpg
 • http://bodrium.com.tr/sites/default/files/36.jpg

PİLATES

Günlük koşuşturmaları bir kenara bırakarak, rahatlamak, kendinizi dinlemek ve hayatın karmaşasından biraz olsun uzaklaşmak için And You SPA yeni kaçış adresiniz!

And You SPA’da bedeninizi dinlendirirken aynı zamanda vücut esnekliğinizi de geri kazanabilirsiniz. Uzman ekibimiz eşliğinde pilates için ayıracağınız her dakikada, tüm vücudunuzun ne kadar zengin bir esneme yapısına sahip olduğunu keşfedeceksiniz. And You SPA da pilates ile yaşayacağınız deneyim günlük yaşantınızı daha da keyifli bir hale getirecek.

 • http://bodrium.com.tr/sites/default/files/112.jpg
 • http://bodrium.com.tr/sites/default/files/211.jpg
 • http://bodrium.com.tr/sites/default/files/310.jpg
spa-detay
spa-giris
spa-cicekler
spa-malzeme
genis-aci
spa-icmekan
spa-kadin
spor alanı
genel-bakis
genel-gorunum
genis-alan
spa masaj
spa-yatak
spa-oda
spa-odası

ORGANİZASYONLAR

Mutlu anlarınıza ortak oluyoruz… 
Özel kutlamalar, iş yemekleri, kokteyl davetleri, doğum günü partileri taleplerinize profesyonel ekibimiz eşliğinde özenli çözümler sunmak için Tyro Bar & Lounge sizi bekliyor.
Talepleriniz için: 0090 252 316 97 75 - 77 telefon numaralarından veya info @ bodrium.com.tr adresinden bizlere ulaşabilirsiniz.

REZERVASYON

Tyro Bar & Lounge’da yeriniz hazır! 
Akşam yemekleri ve özel davetleriniz için tecrübeli şeflerimiz tarafından sunulan dünya mutfaklarından gurme lezzetleri tatmanız ve keyifli anlar geçirmeniz için sizi bekliyoruz… 
Rezervasyon için: 0090 252 316 97 77 telefon numaralarından bizlere ulaşabilirsiniz.

icki-bardak
acikbufe
alkol-icecek
masa-gorunum
bahce-genel
tatli-detay
bahce-genel
havuzbasi
havuzbasi-yemek
somine
tyroo bar
detay-bar
bar
masa
açık büfe