Sürdürülebilirlik Raporu

Sürdürülebilirlik; bugünün ihtiyaçlarını karşılarken doğal kaynakları korumak ve gelecek nesillere iyi bir çevre bırakmak için yapılan faaliyetlerdir.

Sürdürülebilir kalkınma; insan ile doğa arasında denge kurarak doğal kaynakları tüketmeden, gelecek nesillerin ihtiyaçlarının karşılanmasına ve kalkınmasına imkân verecek şekilde bugünün ve geleceğin yaşamını kalkınmasını programlama anlamı taşımaktadır.

Sürdürülebilir kalkınma; Sosyal, ekolojik, ekonomik, mekansal ve kültürel boyutları olan bir kavramdır.

Kurumsal Profili; Bodrium Hotel & SPA tatilinizi düşlediğinizden daha fazla keyif alacağınız şekilde gerçekleştirmenize yardımcı olan, kusursuz bir ev sahibidir. Bunun sağlarken de kuruluşundan itibaren çevreye ve sosyal çevresine duyarlı bir tesis olmayı kendine hedef edinmiş, sürdürülebilir turizmin gerekliliğine inanmış, bulunduğu sosyal çevrede de bu farkındalığı arttırmayı hedeflemiştir. Bu nedenle çok çeşitli konu ve alanlarda çalışmalar yapmış ve halen sürdürmekte olduğu çalışmaları ek uygulamalar ile geliştirmeye çalışmaktadır. Yönetimin yapıcı desteği, çalışanların bilinci ve yerel yönetimlerle iş birliği halindeki tavrı, bu konuya gösterdiği hassasiyetin en önemli göstergeleridir.

VİZYONUMUZ

Tüm çalışanlarımızın katılımı ile sürdürülebilir turizm ilkelerini uygulayarak paydaşlarımıza değer katıp restoran, SPA ve butik otelcilik sektöründe öncü olmak. Yerel değerlerden güç alan, yenilikçi ve saygın bir kuruluş olmayı sürdürmektir. %35’i yerel olan tedarikçiler ile iş birliği yaparak ve yerel hammaddeler kullanarak; daha az enerji, daha az su ve daha az atık üreten, çevre dostu ürünler tercih ederek, sürdürülebilir turizm için çalışmaktadır.

MİSYONUMUZ

“Mutlu Çalışan – Mutlu Misafir” ilkesiyle paydaşlarımıza değer katmaktır. Çevre ve sosyal değerlere saygı göstererek konuklarımıza kendilerini özel hissedecekleri hizmetleri sürekli iyileştirerek ve yenilikleri takip ederek sunmak. En değerli varlığımız olan çalışanlarımıza huzurlu ve güvenli bir iş ortamı sağlayıp; misafirlerimizin beklenti ve gereksinimlerini tespit ederek, daha iyi hizmet vermek için çalışmaktayız.

Check Availabity

1 Room , 1 Adult , 0 Children
Rooms
Adults
Childrens